Press "Enter" to skip to content

Конкурс на закупівлю наборів реагентів для автоматизованої екстракції РНК/ДНК

Міжнародна організація РАТН, Організатор Конкурсу, впроваджує в Україні Проект «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» («Support TB Control Efforts in Ukraine») за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) з метою зниження тягаря ТБ в Україні шляхом профілактики, раннього виявлення захворювання і належного лікування хворих на ТБ, ХР ТБ і ко-інфекції ТБ / ВІЛ.

В рамках проекту РАТН оголошує відкритий конкурс на закупівлю наборів реагентів для автоматизованої екстракції РНК/ДНК за допомогою System-LD-Extr-96 (Комплект LightGene 96 НК Екстрактор) та програмного забезпечення QIAcube HT та QIAcube HT Prep Manager, і цим самим запрошує Вас надати цінові пропозиції. Докладніший опис приводиться у Технічному завданні, що додається.

Кінцевим терміном для отримання пропозицій Організатором встановлюється 4 вересня 2020 року, 16:00 за місцевим часом. Пропозиції, які надійдуть пізніше зазначеного терміну, до розгляду не приймаються.

Telegram Prostir.eu

Кандидата-переможця конкурсу буде обрано на засіданні комісії, яке, як очікується, відбудеться не пізніше 11 вересня 2020 року. Оприлюднення інформації щодо переможця відбудеться протягом 5 (п’яти) робочих днів після офіційного затвердження переможця конкурсною комісією.

Бажаємо Вам успіху!

Контакти

Файли

Новина з сайту: Гурт
Джерело
Поділитись дописом