Press "Enter" to skip to content

Конкурс проєктів з розвитку безпеки в громадах

Громадська організація «Інститут миру і порозуміння» (ІМіП) оголошує конкурс «Посилення потенціалу громад реалізовувати системні зміни у сфері безпеки, що пов’язані з особливими загрозами та потребами в умовах пандемії COVID-19». Кінцевий термін подання проєктних заявок – 20 березня 2021 року включно.

Початок конкурсу: 01.03

Кінцевий термін подачі заявок: 20.03

Громадська організація «Інститут миру і порозуміння» (ІМіП) оголошує конкурс проєктів з проєктів з розвитку безпеки в громадах. 

Метою конкурсу є розвиток потенціалу територіальних громад реалізовувати системні зміни у сфері безпеки та посилення спроможності реагувати на виклики, пов’язані з пандемією COVID-19 та особливими загрозами й потребами вразливих груп населення.

Цей конкурс проєктів проводиться ГО «Інститут миру і порозуміння» в рамках програми «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

Telegram Prostir.eu

 

І. Загальна інформація про конкурс. 

У березні 2020 року Україна зіштовхнулася зі світовою пандемією коронавірусу COVID-19, що швидко розповсюджується та клінічно доведених високоефективних способів лікування і профілактики якого поки не існує. 

В кризовій ситуації, за тимчасової відсутності державних політик та керівництв щодо реакції на пандемію, перший удар прийняли на себе заклади охорони здоров’я, правоохоронні структури, місцеві адміністрації та органи самоврядування в ОТГ. Протягом березня-липня ОТГ напрацьовували практики кризового управління і збереження рівня безпеки на місцях. Особливо незахищеними перед наслідками пандемії виявилися вразливі групи населення, які зіштовхнулися з найбільшими труднощами при отриманні базових адміністративних послуг та послуг охорони здоров’я (більше інформації про це читайте в розділі “Детальні передумови проведення конкурсу” за посиланням: https://cutt.ly/XlXSTsS).

З цією метою ГО ІМіП оголошує конкурс проєктів з розвитку безпеки в громадах за умов пандемії з фокусом на вразливих групах населення. 

Що отримає громада: 

Підтримка проекту зі зміцнення безпеки передбачає надання: 

1. фінансування на проєктні витрати 

2. навчання команди громади (проєкту) навичкам розвитку безпекових проєктів та розвитку потенціалу громади. 

3. підтримку та консультування у аналізі безпекових ризиків, розробці стратегії з безпеки, створенні системи моніторингу безпеки в громаді. 

Розклад програми підтримки надання гранту: 

20.03.2021 – закінчення прийому заявок

20.03-30.03 – відбір команд-переможців

30.03.2021 – оголошення переможців конкурсу безпекових проектів

30.03-10.04.2021 – сесія онлайн знайомства з командами проектів-переможців і консультантами ІМіП. 

14-15.2021 – офлайн-тренінг з самофасилітації розбудови безпеки в громаді для громад-учасниць проекту. Тренінг відбуватиметься в Київській області з урахуванням всіх карантинних обмежень. 

травень – серпень 2021 – онлайн сесії супервізій і консультування громад з розвитку безпеки, менторська підтримка в реалізації безпекових проектів (3 онлайн-сесії для кожної громади)

3.09.2021 – Підсумковий онлайн-практикум “Безпека в громаді від “А” до “Я”

 

ІІ. Умови конкурсу: 

 • Тривалість проєкту: 5 місяців
 • Термін реалізації проєктів: 1 квітня – 31 серпня 2021 року
 • Учасниками конкурсу можуть бути зареєстровані в Україні громадські організації з міст, селищ, сіл та ОТГ на всій території України.
 • Проєкт, який подається на конкурс, має бути спрямований на посилення безпеки в конкретній громаді, подолання наслідків пандемії та забезпечення доступу вразливих груп населення до сервісів з безпеки та  охорони здоров’я.
 • Організація, яка подається на конкурс, має забезпечити: 
 •        А. Наявність мультидисциплінарної команди проєкту з громади (мінімум 5 осіб), що включає:

  • представників структур ОТГ, відповідальних за безпеку (ОМС, поліція, ДНС тощо), які мають потенціал до розбудови безпеки на локальних рівнях
  • представників національних і місцевих ГО та донорських організацій, які підтримують ОТГ 
  • представників інституцій громадянського суспільства та ГО, що працюють із вразливими групами населення та надають їм сервіси 
  • представників вразливих груп населення, що проживають в громадах
  • суб’єктів національного та місцевого рівня, що відповідальні за забезпечення безпеки
  • експерти галузей, дотичних до безпеки, які здатні випрацьовувати ефективні рішення щодо протидії безпековим загрозам та працювати в напрямку їх попередження та подолання
  • громади України, які мають досвід реалізації ініціатив у сфері безпеки.
  • громади України , які зацікавлені розвивати ініціативи у сфері безпеки. 

         В. Наявність в команді 1-2 потенційних фасилітаторів.

        6. Оптимальна сума субгранту 140 000 – 280 000 грн. Максимальна сума субгранту 280 000 грн. 

        7. Детальний бюджет проєкту, що подається на конкурс, є обов’язковим (посилання на форму            бюджету: https://drive.google.com/file/d/1apdvdUojeHUUiXd_Jjqv2NBDX1Hapnvk/view?usp=sharing

        8. Обов’язковим є включення в план проєкту розробки безпекової стратегії громади. Розподіл коштів субгранту: 10-15% йдуть на розробку стратегічного плану з безпеки з залученням експерта для супервізії і допомоги в процесі. 

  ____________________

  Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/siYtPXCFAXUs8H9P6 

  Кінцевий термін подання проєктних заявок – 20 березня 2021 року включно.

  Учасники, які успішно пройшли відбір, отримають повідомлення на електронну скриньку, вказану в анкеті.

  У разі виникнення будь-яких додаткових питань звертайтесь до координаторки проєкту Ольги Корабльової за адресою okorablyova@ipcg.org.ua 

   

  Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” у межах проєкту “Посилення потенціалу громад реалізовувати системні зміни у сфері безпеки, пов’язані з пандемією COVID-19 та особливими загрозами і потребами вразливих груп населення”

  Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження”.

   

  Новина з сайту: Гурт
  Джерело
  Поділитись дописом