Press "Enter" to skip to content

Тендер на організацію забезпечення діяльності мобільних бригад на підконтрольній Україні території

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» оголошує конкурс на організацію забезпечення діяльності мобільних бригад. Закупівля буде проведена в рамках проєкту «Комплексний підхід до вирішення проблеми ґендерно зумовленого насильства та насильства проти хлопців, дівчат, чоловіків та жінок у східних регіонах України», який фінансується Дитячим фондом ООН (UNICEF).

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» запроваджує соціальну складову даного проєкту.

Інформація про замовника:

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійний фонд, заснований міжнародною організацією HealthRight International (Право на здоров’я) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги найбільш незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року і запроваджують моделі, спрямовані на профілактику соціального сирітства, ґендерно зумовленого насильства та ВІЛ, СНІД; сприяють розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації.

Telegram Prostir.eu

Інформація про проєкт:

Проєкт «Комплексний підхід до вирішення проблеми ґендерно зумовленого насильства та насильства проти хлопців, дівчат, чоловіків та жінок у східних регіонах України», який фінансується Дитячим фондом ООН (UNICEF), та  

 

реалізується в 2 регіонах, спрямований на розширення охоплення послугами, та доступності соціально-психологічних послуг для постраждалих від ґендерно зумовленого насильства. Проєкт реалізується за підтримки Дитячого Фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ).

Географія проєкту: Підконтрольні території України Донецької та Луганської областей

Мета тендеру:

Вибір постачальника послуг з організації забезпечення діяльності 12 мобільних бригад соціально-психологічної допомоги щомісячно починаючи з лютого 2021 р. в Луганській та Донецькій областях, який відповідатиме вимогам  якості та цінової політики МБФ «Українська фундація громадського здоров’я».

Розглядатимуться пропозиції постачальників послуг специфікація організації  забезпечення діяльності мобільних бригад у лютому 2021 р. включатиме:

 • Забезпечення мобільних бригад паливом відповідно до їх потреб та замовлень Замовника.
 • Забезпечення мобільних бригад соціально-психологічної допомоги зв’язком (телефонним 2-х провайдерів на 1 МБ, Інтернет, тощо) відповідно до їх потреб  та замовлень Замовника.
 • Забезпечення доставки/пересилки всіх необхідних матеріалів та обладнання мобільним бригадам соціально-психологічної допомоги відповідно до їх потреб  та замовлень Замовника.
 • Загальні умови участі у тендері: 

  До участі в тендері запрошуються постачальники послуг, компанії, фізичні особи підприємці, приватні підприємці, які:

 • Мають успішний досвід з організації забезпечення на території України.
 • Офіційно зареєстровані та діють на території України.
 • Не є платниками ПДВ.
 • Вимоги до форми тендерної пропозиції (має включати наступні пункти):

  • Інформація про організацію.
  • Обґрунтований бюджет (в гривні)  на лютий 2021 р. (як приклад).

  Прохання до зацікавлених в участі та співпраці з МБФ «УФГЗ» в рамках зазначеної ініціативи, надсилати пропозиції до 17.02.2021 року на адресу tetiana.alve@healthright.org 

  Контактна особа – Тетяна Альве.

   

  Контакти

  • tetiana.alve@healthright.org
  Новина з сайту: Гурт
  Джерело
  Поділитись дописом