Press "Enter" to skip to content

Відбір організації для тестування осіб з груп ризику захворювання на туберкульоз (2021-018)

Міжнародна організація РАТН, Організатор Тендеру, впроваджує в Україні Проект «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» («Support TB Control Efforts in Ukraine»)  за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) з метою зниження тягаря ТБ в Україні шляхом профілактики, раннього виявлення захворювання і належного лікування хворих на ТБ, ХР ТБ і ко-інфекції ТБ / ВІЛ.

В рамках проекту, РАТН оголошує конкурс з відбору організації (лабораторії) для надання послуги: організація і проведення квантиферонового тесту для осіб з груп ризику захворювання на туберкульоз, у період  2021-2022 років з проведення квантиферонового тесту особам з груп ризику захворювання на туберкульоз (першочергово для осіб, які були в контакті з хворими на  туберкульоз) з метою виявлення у них латентної туберкульозної інфекції і цим запрошує Вас надати цінові пропозиції. Докладніший опис приводиться в Технічному завданні, що додається.

Telegram Prostir.eu

За результатами тендеру буде відібрано компанію, яка одержить право на укладання договору на постачання вказаної послуги. Інші, більш детальні умови проведення тендеру визначено у тендерній документації, що додається.

До розгляду будуть прийматися лише ті пропозиції, які відповідатимуть усім вимогам, вказаним в тендерній документації.

Останній термін подання документів – 19 травня 2021 року до 11:00 за місцевим часом.

Кандидата-переможця конкурсу буде обрано на засіданні комісії, яке, як очікується, відбудеться не пізніше 28 травня 2021 року. Оприлюднення інформації щодо переможця відбудеться протягом 5 (п’яти) робочих днів після офіційного затвердження переможців конкурсною комісією.

Контактна особа: Олена Іванова, oivanova@path.org, +38050 982 82 12

Бажаємо Вам успіху!

Контакти

  • Олена Іванова
  •  oivanova@path.org
  • +38050 982 82 12

Файли

Новина з сайту: Гурт
Джерело
Поділитись дописом