Press "Enter" to skip to content

Матеріально-технічне забезпечення конференції «Фонд гарантування вкладів: оновлена роль і стратегія»

DAI Global LLC, виконавець Проекту «Трансформація фінансового сектору в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує тендер щодо матеріально-технічного забезпечення проведення конференції «ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ: ОНОВЛЕНА РОЛЬ І СТРАТЕГІЯ» (гібридного формату: онлайн та оффлайн) у м. Києві 8 липня 2021 року та запрошує кваліфікованих постачальників подати свої пропозиції.

Тендерний пакет документів Ви знайдете у додатку до даного листа. Запитання Ви можете надсилати до 12:00 за київським часом 19 червня 2021 року на електронну адресу: [email protected] Всі отримані запитання будуть зібрані, і відповіді на них будуть надіслані учасникам тендера електронною поштою.

Пропозиції мають бути подані до 18:00 за місцевим київським часом 24 червня 2021 року на адресу: [email protected] Зверніть увагу, що пропозиції мають подаватися лише на цю електронну адресу!

Telegram Prostir.eu

Увага! Кінцевий термін та електронна адреса для запитань відрізняються від кінцевого терміну та електронної адреси для подання пропозицій!

Стисло про проект:
Проект «Трансформація фінансового сектору» – це п’ятирічна програма (з жовтня 2016 р. по серпень 2021 р.), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується компанією DAI Global LLC (DAI). Партнером DAI у впровадженні Проекту є компанія «Ernst & Young».
Мета Проекту – перетворити фінансовий сектор України на прозору, справедливу та диверсифіковану систему, яка підтримує підприємства усіх розмірів та слугує потребам громадян. Проект буде підтримувати реформування фінансового сектору в Україні та надаватиме допомогу за такими напрямами: підвищення довіри до банківського сектору; розширення доступу до фінансів у небанківському фінансовому секторі; розширення застосування електронних фінансів; реформування пенсійної системи; а також інформаційно-освітня робота з вразливими групами населення для сприяння їх більш активній участі у фінансовій діяльності.

Файли

Новина з сайту: Гурт
Джерело
Поділитись дописом