Press "Enter" to skip to content

Конкурс на закупівлю принтера (плотера) харчового

ГО « Харчовий кластер східної України» в  рамках проєкту «Розвиток місцевого туризму шляхом створення та просування громадами Донецької області регіонального продукту «Мандруй за смаком!» оголошує Конкурс на закупівлю принтера (плотера) харчового.

Дати оголошення відкритого конкурсу на постачання послуг:

28 липня 2021р – 15 серпня 2021р

Предметом закупівлі послуг є:

Принтер (плотер) харчовий

Кількість одиниць: 1штТовар повинен відповідати наступним вимогам:

Розмір друку не менше 210 * 350мм, мінімальна висота вироба (об’єкта друку) 7 см, якість друку 5760 * 1440 dpi

Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі; заявлений товар має бути у наявності на складі у вказаній кількості; постачальник має можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною нижче адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, тощо)

Telegram Prostir.eu

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

 • код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи, стану податкової реєстрації та відсутності у реєстрі боржників;
 • цінова пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 • рахунок-фактура;
 • зразок договору купівлі-продажу / постачання;
 • інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду.

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 • відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
 • відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
 • якість опису послуги та відповідність очікуванням організатора;
 • строк надання послуг: протягом 60 календарних днів від дати підписання Договору;
 • прийнятна ціна, умови оплати та гарантійний термін.
 • Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

  Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

  До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

  Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття пропозицій.

  Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою:[email protected], або за телефоном 0503264638,  0956070388(керівник проєктуБрюховець Олена Миколаївна)   до 15 серпня 2021р, 18:00

  Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані

  •  в електронному вигляді (у форматі PDF)на електронні адреси ГО [email protected] та [email protected] із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода №RPP/2021/07/052/DR не пізніше 15 серпня 2021 р , 23:59.
  • або в оригіналі у паперовому вигляді у запечатаному конверті мають бути надіслані за адресою: 84696, Донецька обл., м. Краматорськ, вул.. Киргизька буд. 23   не пізніше 15 серпня 2021р..

  Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 15 серпня 2021р, 23:59    розгляду не підлягатимуть і повертаються учасникам у запечатаному вигляді.

  Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

  Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 24 серпня 2021р.

  Додаткові застереження

  Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

  Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

  Контакти: Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефоном 0503264638, 0956070388

  Контакти

  • 0503264638
  •  0956070388

  Файли

  Новина з сайту: Гурт
  Джерело
  Поділитись дописом