Press "Enter" to skip to content

Про самоперевірку пожежної безпеки в закладах освіти розкажуть 16 вересня

16 вересня 2021 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної освіти” проведе вебінар на тему “Самоперевірка пожежної безпеки закладу освіти: як провести, на що звертати увагу. Перевірки органів державного нагляду (контролю)”.

Під час вебінару освітнім управлінцям детально розкажуть про державний нагляд (контроль) у сфері пожежної безпеки та вимоги законодавства щодо проведення планових і позапланових перевірок.

Крім того, Анатолій Рожков, експерт з питань пожежної та техногенної безпеки, розповість про таке:

  • що саме перевіряється у закладах освіти;
  • як підготуватися до перевірок;
  • можливі санкції за порушення вимог пожежної безпеки;
  • Telegram Prostir.eu
  • як протидіяти необґрунтованим і завищеним вимогам.

Дата і час: 16 вересня 2021 року, 14:00.

Спікер: Анатолій Рожков, експерт з питань пожежної та техногенної безпеки.

Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням.

Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на цю адресу. Просимо також перевіряти розділи «Спам» та «Реклама», адже іноді посилання потрапляють саме туди. Їх зазвичай надсилаємо за годину до проведення.

Вебінар є частиною кампанії “Освіта у нових громадах від А до Я”. Мета кампанії – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.

Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на  https://novihromady.decide.in.ua/.

Контакти

  • https://decide.in.ua/
Новина з сайту: Гурт
Джерело
Поділитись дописом