Press "Enter" to skip to content

Майстер-клас про інструменти візуалізації даних для провайдерів громадянської освіти

Запрошуємо на майстер-клас про інструменти візуалізації даних для провайдерів громадянської освіти “Візуалізуй це!”, що відбудеться 17 жовтня о 17.00 онлайн.
 
Людям, які реалізують програми громадянської освіти, важливо не тільки продумувати їх зміст, а й приділяти увагу візуальної подачі. Це стало особливо актуально в зв’язку з переходом більшості освітніх програм в онлайн. Добре підготовлені візуальні продукти для інформаційних матеріалів, кампаній і т.п. привертають більше людей, дозволяють краще сприймати інформацію. Запрошена експертка проведе майстер-клас, під час якого не тільки актуалізує необхідність візуалізацій, але і надасть приклади візуальних освітніх продуктів, а також безкоштовні і недорогі програми, які можна використовувати в своїй роботі.
 
Ведуча майстер-класу: Ольга Чижова, Директорка з комунікацій аналітичного центру «Українська призма», співзасновниця міжнародної професійної асоціації Digital Communication Network

Telegram Prostir.eu

 
Модератор: Назарій Боярський, тренер неформальної освіти, член тренерського пулу Молодіжного департаменту Ради Європи, член Правління ГО “Вектор прав людини”
 

Реєстрація: https://forms.gle/E4ydz1iMS7xv7jye6

 
Захід проводить громадська організація “Вектор прав людини” (Україна) в рамках Тижня громадянської освіти. Тиждень громадянської освіти організована консорціумом організацій і експертів, що входять в Східно-Європейську Мережа громадянської освіти (EENCE) і адмініструється створеної навесні 2021 р Східно-Європейською Асоціацією громадянської освіти. Заходи Тижня проводяться за підтримки Федерального агентства з громадянської освіти (Bundeszentrale für politische Bildung) і Міністерства закордонних справ Німеччини.

Файли

Новина з сайту: Гурт
Джерело
Поділитись дописом