Press "Enter" to skip to content

Тренінг ЗМІ ЛЬвівської області. Поляризувати не можна запобігти!

Український кризовий медіа-центр запрошує редакторів та журналістів Львова та Львівської області взяти участь у дводенному тренінгу під назвою «Поляризувати не можна запобігти! Сучасні виклики професії журналіста – як не перетнути межу?», який відбудеться 28-29 жовтня 2021 року у Львові.

ПРО ПРОЕКТ

Захід відбудеться у рамках спільного проєкту Українського кризового медіа-центру (Київ) та Естонського центру міжнародного розвитку (Таллінн), спрямованого на підтримку та зміцнення ЗМК в Івано-Франківській, Львівській, Чернівецькій, Рівненській та Волинській областях. Проєкт передбачає проведення тренінгів для журналістів та студентів, круглих столів, дискусій та презентацій, організацію прес-турів та навчально-ознайомлювальних візитів для журналістів в Естонію. Проєкт «Підвищення стійкості суспільства шляхом зміцнення місцевих ЗМІ та розвитку медіаграмотності в Західній Україні» фінансується Посольством США в Києві та Міністерством закордонних справ Естонії за рахунок коштів з розвитку співпраці .

Telegram Prostir.eu

ПРОГРАМА

У програмі тренінгу учасників очікує цікаве поєднання теоретичних викладів, відео-сюжетів, презентацій та практичних завдань на дотичні до наступних теми:

  • конфліктно-чутливі теми та дотримання професійних стандартів;
  • як дезінформація та маніпуляції у засобах масової комунікації поляризують суспільство;
  • пропаганда як інструмент управління суспільною думкою;
  • як розпізнати «мову ворожнечі» та уникати її у своїх матеріалах;
  • соціальна та професійна відповідальність журналістів;
  • нові виклики для стійкості суспільства в сучасній західній журналістиці;
  • конструктивна журналістика;
  • протидія дезінформації та гібридним загрозам.

Під час тренінгу учасники отримають перекладений текст непересічної праці відомого іноземного науковця про вплив роботи журналістів на масову свідомість та його наслідки. Стаття вперше перекладена українською мовою (російської версії також немає).

РЕЄСТРАЦІЯ

Для участі потрібно заповнити анкету за посиланням до 9:00 25 жовтня. 

ІНШІ ДЕТАЛІ

Організатори забезпечують учасників роздатковими матеріалами, харчуванням, проживанням у готелі (для гостей із районів та інших міст Львівської області) з 28 на 29 жовтня та відшкодовують вартість проїзду (автобусом чи поїздом у межах області за наявності оригіналів квитків).

ПЕРСПЕКТИВИ

Найбільш активні учасники тренінгу будуть запрошені для участі у прес-турі до Києва. Це буде унікальна можливість відвідати органи державної влади та поспілкуватися з їх керівництвом, зустрітися з колегами центральних ЗМК, народними депутатами, експертами, представниками громадського сектору та отримати ексклюзивні коментарі з актуальних питань, дізнатися про перебіг реформ в Україні та ін.

За результатами участі у тренінгу та прес-турі очікуються публікації у ЗМІ, які стануть додатковими критеріями для відбору учасників навчально-ознайомлюваних візитів до Естонії. Ці поїздки – виняткова можливість поєднати отримані теоретичні знання в Україні з найкращими практиками Естонії, поспілкуватися з іноземними колегами, поділитися досвідом, отримати нові знання та навички.

За додатковою інформацією можна звертатися до Юлії Тьоткіної (координатора напрямку УКМЦ по роботі з національними аудиторіями) за телефоном +38 067 791 59 20 або електронною поштою [email protected]

Новина з сайту: Гурт
Джерело
Поділитись дописом