Press "Enter" to skip to content

Реєстрація на дводенний тренінг «(Не) дрібниці у стосунках»

30 листопада — 3 грудня у Києві відбулися дводенні тренінги «(Не) дрібниці у стосунках» в межах однойменного освітнього проєкту Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні. Представники/-ниці молодіжних центрів висловили неабиякий інтерес до тематики тренінгів, тому ми вирішили збільшили їхню кількість!

13—14 і 15—16 грудня пройде друга серія безкоштовних тренінгів «(Не) дрібниці у стосунках» для представників і представниць молодіжних центрів, організовані за підтримки уряду Великої Британії.

Для участі у тренінгу необхідно обрати одну з дат, коли ви зможете бути присутніми в Києві.

А також — заповнити реєстраційну форму до 8 грудня (16:00).

Згідно з дослідженнями UNFPA Україна, майже половина українців/-ок не розпізнають психологічного насильства. Такий низький рівень обізнаності щодо аб’юзивних стосунків вкрай небезпечний, адже саме психологічне насильство часто передує появі його інших форм. Вчасна реакція постраждалої/-го та порада близької людини можуть запобігти критичним наслідкам. Саме тому Фонд ООН у галузі народонаселення реалізує проєкт із підвищення обізнаності про психологічне насильство «(Не) дрібниці у стосунках».

Telegram Prostir.eu

Протягом першого дня ТоТ тренінгу учасники/-ці дізнаються про тренерські компетентності, прийоми ефективної комунікації для побудови діалогу з учасниками/-цями воркшопів і методи оцінки ефективності тренінгу. Другий день присвячений темі психологічного насильства: як його розпізнати, реагувати та запобігти.

Усі апліканти/-ки отримують інформацію про результати відбору на електронну адресу 9 грудня.

ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ?

Активні працівники/-ниці молодіжних центрів, які готові використати отримані знання та матеріали для навчання молоді з таких областей: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської.

У тренінгу може брати участь до двох працівників/-ниць від одного молодіжного центру.

З програмою тренінгу можна ознайомитися за покликанням.

У РЕЗУЛЬТАТІ ПРОХОДЖЕННЯ ТРЕНІНГУ ВСІ УЧАСНИК/-ЦІ ОТРИМАЮТЬ:

  • загальне розуміння щодо процесу тренінгу, тренерських якостей;
  • методологічну базу з проведення тренінгу (планування, виявлення навчальних потреб, структури та методів навчання);
  • практичні навички фасилітації тренінгу;
  • загальне розуміння про особливості проблеми домашнього насильства, зокрема, психологічного насильства;
  • знання про те, як запобігати психологічному насильству, та як діяти у стосунках, в яких воно вже відбувається (як у ролі постраждалої людини, так і в ролі кривдника/-ниці та свідка);
  • шляхи виявлення аб’юзивної поведінки й токсичних стосунків.

За результатами тренінгу учасники/-ці зможуть проводити навчальні сесії для молоді щодо розпізнавання психологічного насильства.

Після тренінгу всі учасники отримають сертифікати про участь.

Захід відбудеться з дотриманням усіх протиепідемічних обмежень. Учасники/-ці мають представити сертифікати про повну вакцинацію або негативний ПЛР-тест (зроблений не пізніше, ніж за 72 години до тренінгу).

Вартість ПЛР-тесту організатори компенсують за наявності документу про оплату.

Крім того, організатори забезпечують учасників/-ць проживанням, а також компенсують проїзд. Відшкодування дорожніх витрат відбувається за наявності оригіналів квитків: потягом (купе, плацкарт, Інтерсіті 2 клас), автобусом, BlaBlaCar (підтвердження з сайту).

Додаткову інформацію ви можете отримати в координаторок проєкту Олесі Савенко ([email protected], 093 701 36 23) та Дарини Кущ ([email protected], 095 226 51 22).

Тренінг для представників/-ниць молодіжних центрів проводиться в межах проєкту UNFPA «EMBRACE: Посилення національних і регіональних механізмів побудови адаптивної, підзвітної та економічно ефективної системи протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству», що здійснюється за фінансової підтримки уряду Великої Британії.

Новина з сайту: Гурт
Джерело
Поділитись дописом