Press "Enter" to skip to content

НЕХАЙ ВАШЕ МАЙБУТНЄ БУДЕ СВІТЛИМ, А ПЛАНИ ГРАНДІОЗНИМИ!

Подія, яку хочеться запам’ятати на все життя – випускний вечір.  Привітати із важливою подією у житті випускників ДНЗ «Житомирське вище професійне технологічне училище» з професії «Кухар; офіціант», «Електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах» прийшли викладачі, майстри виробничого навчання, батьки та рідні.

Найбільш хвилюючою була мить вручення документів про закінчення навчання та нагородження грамотами здобувачів освіти за високі показники у професійному зростанні, активну участь у громадському житті нашого училища, перемогу у загальноучилищному конкурсі «Учень року».

Грамоти отримали здобувачі освіти гр. ЗП-20 Проценко В., Талько А., Головач В., Вальчук А.; Батова Ю., Музичук А., Печерська Т., Бялік Д. та багато інших.

А здобувачі освіти гр. КО-18 Матяж Ксенія та Клепус Надія отримали підвищений розряд з професії «Кухар; офіціант».

Telegram Prostir.eu

Привітали випускників із важливою подією у житті батьки здобувачів освіти – Беккер Т.В. та Музичук В.М.

Зворушливим був виступ лідерів учнівського самоврядування, які щиро подякували педагогічним працівникам, адміністрації, батькам за особистий вклад у справу навчання та виховання робітничої молоді, небайдуже ставлення до освітнього процесу, віру в кожного здобувача освіти.

Особливі слова вдячності були на адресу наставників – майстрам виробничого навчання гр. ЗП-20 Литовченко О.М., Шевчуку М.В., класному керівнику гр. КО-18 Гасановій С.Г., майстру виробничого навчання Солоджук Т.В.

Святкового настрою присутнім додав музичний номер у виконанні Засимчук Т., Батової Ю.

Від педагогічного колективу  щиро побажаю випускникам віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості, рухатися вперед, не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою найсміливіші завдання і втілювати їх у життя.

Завтра випускники творитимуть новий світ, примножуватимуть добробут нашої країни. 

А нам вони запам’ятаються молодими, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій та сподівань.

Петро ГРАДОВСЬКИЙ,

директор

ДНЗ «Житомирське вище

професійне технологічне  училище»,

Заслужений працівник освіти України

Новина з сайту: Приміське життя
Джерело
Поділитись дописом