Press "Enter" to skip to content

Конкурс для бізнес-об’єднань щодо адвокації пріоритетів підприємців на місцевому рівні

Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE) запрошує організації підтримки бізнесу (бізнес-об’єднання, регіональні торгово-промислові палати, аналітичні центри тощо) взяти участь у конкурсі щодо формування пріоритетів підприємців на місцевому рівні й адвокації порядку денного бізнесу перед органами місцевого самоврядування та місцевими органами державної влади.

Програма реалізується у рамках посилення діяльності Національної бізнес-коаліції з  просування пріоритетів підприємців.

Для реалізації проєкту передбачена підтримка обраним організаціям на проведення активностей, які включатимуть зокрема:

·   проведення опитування підприємців для виявлення проблем, що перешкоджають   розвиткові бізнесу на місцевому рівні;

·   проведення заходів для громадського обговорення з метою пріоритезації окреслених респондентами проблем;

Telegram Prostir.eu

·   формування ТОП-5 пріоритетів бізнесу для подальшої адвокації;

·   проведення заходів з адвокації ТОП-5 пріоритетів бізнесу за участі представників органів місцевого самоврядування та/або місцевих органів державної влади;

·   моніторинг досягнення цілей адвкосаі-кампанії. 

Від організацій, що подаються на участь у конкурсі, очікується:

– висока мотивація захищати й просувати інтереси мікро-, і малого бізнесу в регіоні.

– попередній досвід реалізації ініціатив в інтересах розвитку підприємництва.

– готовність працювати спільно з іншими організаціями підтримки бізнесу в регіоні для вироблення спільних рішень та проведення спільних дій з просування визначених пріоритетів

– досвід співпраці з місцевою владою та засобами масової інформації (наявність усталених зв’язків та бази ЗМІ буде пріоритетом).

Перевага надаватиметься організаціям, які продемонструють наявність партнерів у регіоні (бізнес-асоціацій, ТПП, НГО підтримки підприємництва тощо), які доєднаються до роботи регіональної коаліції з просування пріоритетів бізнесу.

Для відібраних учасників CIPE передбачена орієнтаційна онлайн-сесія. Під час цього заходу експерти та партнери CIPE поділяться досвідом побудови регіональних коаліцій, методами досягнення консенсусу, а також розповідять про підготовку медіаматеріалів, використання соціальних мереж для адвокації й налагодження комунікації з місцевою владою.

Сума підтримки (мінігранту) складає від 4000 до 5000 USD у гривневому еквіваленті (в залежності від запропонованих заходів). Аплікаційна форма додається.

Контактна особа: з питаннями щодо конкурсу та формування заявки ви можете звертатись в робочі години за телефоном: +38 0673237125, Наталія Жугай або поштою [email protected].

Кінцевий термін подачи заявки: до 18.00 2 березня 2022 року.

Форму надіслати на адресу: [email protected]

Будь ласка, в темі листа вкажіть «Конкурс CIPE», потім місто і назву організації-координатора, наприклад: Конкурс CIPE – Київ – ГО «Бізнес-асоціація».

 

 

Контакти

Файли

Новина з сайту: Гурт
Джерело
Поділитись дописом