Press "Enter" to skip to content

Оліївська громада буде ще світлішою та чистішою!

В межах території Оліївської громади, в рамках програми Президента України «Велике будівництво», триває ремонт міжнародного автошляху М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський. Зокрема, в даний час в рамках поточного середнього ремонту тривають роботи з влаштування освітлення автомобільної дороги загального користування державного значення. 

Вже змонтовано опори між селами Піщанка та Оліївка. Триває прокладання кабелів.  

Зовнішнє освітлення забезпечує життєдіяльність в умовах недостатньої видимості або в темний час доби, а також створює безпеку й комфорт для всіх учасників дорожнього руху.

Також сьогодні на дороги громади виїхала техніка комунального підприємства «Добробут» зі щіткою, яка була придбана у відповідь на звернення жителів. Дана щітка дає змогу очищати асфальтове покриття від залишків піщано-сольової суміші, що залишилася на дорозі після сходження снігу.

Telegram Prostir.eu

Придбання подібної техніки є важливим для Оліївського сільського голови Анатолія Мельниченка. Адже вона дає змогу робити комфортнішим життя жителів. Таким чином залишки суміші акуратно очищуються і не будуть тягнутися за ногами людей. Цю ідею підтримав керівник КП «Добробут», депутат Оліївської сільської ради від села Довжик Євген Герасимчук. Комунальне підприємство знаходиться в селі Довжик. Тому саме дороги цього села стали першими, куди виїхала дана техніка. Далі старости спільно з сільським головою ініціюють очищення асфальтованих доріг в інших селах громади. Це дасть змогу як забезпечити комфорт жителів, так і зберегти асфальтове покриття доріг.

Новина з сайту: Оліївська ОТГ
Джерело
Поділитись дописом