Press "Enter" to skip to content

Створено військову адміністрацію та введено комендантську годину

24 лютого на брифінгу голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка та оперативного штабу розповів щодо обстановки в області. Так, голова ОДА повідомив, що Указом Президента від 24 лютого 2022 року № 68/2022 в усіх областях України створено військові адміністрації. Окремим поданням найближчим часом на Житомирщині буде створено чотири районні військові адміністрації.

Віталій Бунечко зазначив, що на півночі області немає змін оперативної обстановки з часу проведення останнього брифінгу, відкритих бої не ведуться.

Голова ОДА також повідомив, що за результатами проведення невідкладних слідчих дій встановлено, що внаслідок вибуху на аеродромі Озерне загинуло 6 чоловік та двох було поранено. Житомирська ОДА висловлює глибоке співчуття рідним загиблих!

Станом на 21:00 інших жертв наразі в області немає.

Віталій Бунечко ініціював введення з 24 лютого 2022 року в Житомирській області комендантської години, яка буде діяти з 22:00 до 06:00.

У цей час буде заборонено пересування вулицями населених пунктів області. У осіб, які знаходитимуться на вулиці у заборонений час, будуть перевіряти документи, аби визначитися з обґрунтованістю причин перебування на вулиці під час комендантської години.

Telegram Prostir.eu
Новина з сайту: Сільське життя
Джерело
Поділитись дописом