Press "Enter" to skip to content

Відзначення Дня Героїв Небесної Сотні

Шановні жителі  Новогуйвинської селищної ради!

           Сьогодні ми згадуємо ще одну трагічну сторінку в непростій історії України – День Героїв Небесної Сотні, встановлений Указом Президента України № 69/2015  з метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

          Цей день має жалобний характер, оскільки пов’язаний із трагічними подіями масової загибелі громадян 18–20 лютого, але він покликаний вшановувати не смерть, а боротьбу за гідне та вільне життя, жертовність і відвагу. Загиблі учасники Революції Гідності мають стати прикладом для наслідування через свою чітку громадянську позицію та готовність її виборювати.

Telegram Prostir.eu

          Пам’ять про Героїв Небесної Сотні має зберігатися не тільки у щорічних пам’ятних заходах, а бути живою, спонукаючи суспільство до активних дій та усвідомлення, що майбутнє України залежить від вибору та активності кожного.

              І сьогодні, будуючи нову державу, ми повинні пам’ятати, за що загинула Небесна Сотня. Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто ціною власного життя відстояв наше життя, щасливе завтра Української Держави!

          У цей день бажаю  нашій землі миру і злагоди, а нашій державі – процвітання, сили і свободи! Покоління українських Героїв боролись за незалежну Україну, ми продовжуємо боротись за вільну й самостійну державу! Заради нашого майбутнього, заради пам’яті Героїв, які ніколи не вмирають.

              Слава Українському народові!

               Вічна слава Героям!

Секретар селищної ради         Олександр ЛОВИНЮК

Новина з сайту: Новогуйвинська селищна рада
Джерело
Поділитись дописом
Читайте також з поточної категорії Новогуйвинська селищна радаВсе в категорії Новогуйвинська селищна рада »